Hírek

Piackutatási Projekt Manager állásajánlat
2015 február 23.

A Digitális Közönségmérési Tanács a magyar digitális közönségmérési szolgáltatás tulajdonosaként biztosítja a hazai digitális reklámpiac számára nélkülözhetetlen napi-havi közönségmérési információkat a megrendelőkkel való szoros együttműködésben. Ehhez a munkájához keres részmunkaidőben (napi 4-6 óra) kutató munkatársat.

*** a jelentkezést lezártuk ***

Feladatok:

  • A DKT szakértői csapatának kutatási támogatása
  • A DKT kutatás szolgáltatójának (Ipsos-Gemius) kapcsolattartása
  • A DKT ügyvezetőjének kutatásszakmai támogatása
  • A DKT kutatás egyedi elemzéseinek, háttéradatainak feldolgozása
  • Kérdőívek kialakítása az felhasználók támogatására
  • A DKT projekt felhasználóinak képzése, a felhasználás segítése, serkentése
  • A DKT projekt szolgáltatójának időszakos ellenőrzése
  • Szolgáltatás-fejlesztési javaslatok

Amit kínálunk:

  • Folyamatosan fejlődő szervezet.
  • Hosszú távú lehetőség.
  • Fiatal, dinamikus csapat.
  • Pozitív, családias hangulatú munkahely.

Munkavégzés helye:

  • távmunka, illetve esetenként találkozók, megbeszélések Budapesten

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség marketing/ közgazdasági/ szociológia/ kereskedelmi vonalon.
  • Piackutató szervezetnél eltöltött legalább 2 év tapasztalat releváns területen.
  • közönségmérési és/vagy webanalitikai szolgáltatások ismerete, tapasztalat előny
  • Kutatási eszközök és módszerek széleskörű ismerete, alkalmazása.
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás.
  • Projekt management tapasztalat.
  • Magabiztos Excel és Powerpoint használat, SPSS ismerete.
  • Erős kommunikációs és prezentációs készség.
  • Ügyfélorientált, rugalmas hozzáállás.

DKT

Digitális Közönségmérési Tanács biztosítja a magyar interaktív piac számára a forgalom- és közönségmérési adatokat.