Hírek

Részmunkaidős kutatási projekt menedzsert keres a DKT
2019 június 25.

A Digitális Közönségmérési Tanács a magyar digitális közönségmérési szolgáltatás tulajdonosaként biztosítja a hazai digitális reklámpiac számára nélkülözhetetlen napi, heti, havi közönségmérési információkat a megrendelőkkel való szoros együttműködésben. Ehhez a munkájához keres részmunkaidőben (napi 4 óra) kutató munkatársat.

Feladatok:

  • A DKT kutatás szolgáltatójával (Gemius) való kapcsolattartás
  • A DKT ügyvezetőjének és a DKT elnökségének kutatásszakmai támogatása
  • A DKT kutatás egyedi elemzéseinek, háttéradatainak feldolgozása
  • Kérdőívek tervezése, véleményezése
  • A DKT projekt felhasználóinak képzése, a felhasználás segítése, serkentése
  • A DKT projekt szolgáltatójának időszakos ellenőrzése, módszertani váltások átvilágítása, közreműködés annak kommunikálásában az ügyfelek felé
  • Szolgáltatás-fejlesztési javaslatok

Amit kínálunk:

  • Folyamatosan fejlődő szervezet
  • Hosszú távú lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Pozitív, családias hangulatú munkahely

Munkavégzés helye:

  • Megegyezés szerint Budapest Corvin-negyed illetve távmunka

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség szociológia/ survey statisztika/ marketing/ közgazdasági/ kereskedelmi vonalon
  • Piackutató vagy más kutató szervezetnél eltöltött legalább 2 év tapasztalat releváns, elsősorban kvantitatív kutatásmódszertani területen
  • Kutatási eszközök és módszerek széleskörű ismerete, alkalmazása
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Projekt management tapasztalat
  • Erős kommunikációs és prezentációs készség
  • Ügyfélorientált, rugalmas hozzáállás
  • Magabiztos Excel és Powerpoint használat, SPSS/R ismerete

  • Közönségmérési és/vagy webanalitikai szolgáltatások ismerete (pl. gemiusExplorer), Python vagy más programnyelv ismerete, SQL ismerete, adatvizualizációs eszközök (Tableau, infogr.am stb.) ismerete előny, de nem feltétel

Jelentkezni önéletrajzzal, valamint a korábbi releváns szakmai tevékenységeket bemutató egyoldalas motivációs levéllel a pal.papliczky@dkt.hu email címen lehet 2019. július 05-ig!

A személyes interjúkra előzetes egyeztetés után július 16-án és 17-én kerül sor, a munkába állás pedig legkorábban július 29-étől lehetséges.

DKT

Digitális Közönségmérési Tanács biztosítja a magyar interaktív piac számára a forgalom- és közönségmérési adatokat.